Kontakt

Kontakt

Skagen El Tekniq
Buttervej 40, 9990 Skagen

Cvr.: 32861296

Tel.: 98442175 - Mobil: 51416478

Mail: Info@skagenel.dk

Find også Skagen El-Tekniq i Ålbæk, Hulsig og Frederikshavn, kontakt os for mere information

Rasmus Thorsen

Rasmus Thorsen

Aut. El-installatør og indehaver

Mail: Rasmus@skagenel.dk

Mathis F. Jensen

Mathis F. Jensen

Elektriker og køle-tekniker

Mail: Mathis@skagenel.dk

Martin Thorup Sandborg

Martin Thorup Sandborg

Elektriker og køle-tekniker

Mail: Martin@skagenel.dk

Kasper Bendsen

Kasper Bendsen

Elektriker

Mail: Kasper@skagenel.dk

Jan Hellum

Jan Hellum

Elektriker

Mike

Mike Meidahl Rasmussen

Elektriker

Tobias Rasmussen

Tobias Rasmussen

Lærling

Peter

Peter Falden Jakobsen

Lærling

Malte

Malte Gøgsig Mørch

Lærling

Tanja Kirkedal Thorsen

Bogholder

Mail: Tanja@skagenel.dk