Kontakt

Kontakt

Skagen El Tekniq
Buttervej 40, 9990 Skagen

Cvr.: 32861296

Tel.: 98442175 - Mobil: 51416478

Mail: Info@skagenel.dk

Find også Skagen El-Tekniq i Ålbæk, Hulsig og Frederikshavn, kontakt os for mere information

Rasmus Thorsen

Rasmus Thorsen

Aut. El-installatør og indehaver

Mail: Rasmus@skagenel.dk

Kurt Kirkedal Jensen

Kontorassistent

Mail: kurt@skagenel.dk

Tanja Kirkedal Thorsen

Bogholder

Mail: Tanja@skagenel.dk

Mathis F. Jensen

Mathis F. Jensen

Industri elektriker og køle-tekniker

Mail: Mathis@skagenel.dk

Kenneth Ross

Kenneth Ross

Elektriker

Mail: Kenneth@skagenel.dk

Kasper Bendsen

Kasper Bendsen

Elektriker og IT-tekniker

Mail: Kasper@skagenel.dk

Tobias Rasmussen

Tobias Rasmussen

Elektriker

Mail: Tobias@skagenel.dk

Navn

Navn

elektriker

Mail: @skagenel.dk

Navn

Navn

elektriker

Mail: @skagenel.dk

Navn

Navn

elektriker

Mail: @skagenel.dk

Navn

Navn

elektriker

Mail: @skagenel.dk

Peter

Peter Falden Jakobsen

Lærling

Victor Møller

Victor Møller

Lærling